БІНАРНИЙ УРОК + ВІДЕО






Старокостянтинівський професійний ліцей




Методична розробка уроку з Обладнання та технології зварювальних робіт
на тему :  


                                                         Підготував :
                                           Викладач методист
                           Левицький Віктор Володимирович
П л а н       у р о к у


Предмет   „ Обладнання та технологія зварювальних робіт „


Тема програми : „ Зварювання легованих сталей „

Тема уроку : « Зварювання нержавіючої сталі»
Тема уроку : „  узагальнюючий бінарний урок з використанням інтерактивних технологій. »

Методична мета : Застосування інноваційних і комп’ютерних  технологій, створення проблемних ситуацій на уроці виробничого навчання.


Мета уроку :
Навчальна       систематизувати ,узагальнити та оцінити знання по темі;                     Розвиваюча – - формування і розвиток в учнів позитивних мотивів навчально –
                          пізнавальної діяльності, творчої ініціативи й активності;
Виховна – -       формування в учнів життєво необхідних якостей: старанності, відповідальності, охайності, самостійності, працездатності, уважності, а також привити повагу та любов до обраної професії електрозварника.


Матеріально-технічне забезпечення:   :
                     Презентація викладача, учнівська презентація до уроку «Суд над сталями», мультимедійний проектор, комп’ютер, зразки зварних з’єднань, креслення, плакати, напівавтомат VarioStar 2 500. Повітряний різак Powermax 30
металеві пластини, інструмент зварника.
                   
Навчально-методичне забезпечення: 
Презентація «Леговані сталі»; презентація
Міжпредметні зв′язки :    Спецтехнологія зварювання ”,  „Матеріалознавство „
                                             „ Креслення” ,  „ Хімія”


Примітка – попередньо була проведена підготовка до уроку групиучнів ,які отримали ролі і готувалися вдома .
                                              План уроку
I.          Організаційний момент.
II.          Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
§  Вступне слово викладача.
III.          Сприймання й усвідомлення учнями навчального матеріалу.
§  Повідомлення викладача про значення легованих сталей та зварних виробів у сучасному виробництві.
§  Виступ викладача хімії « важливість інертних газів при зварюванні легованих сталей».
§  Розігрування ситуації за ролями. Презентація "Суд над сталями" і виступ учнівської групи.
§  Виступ викладача з поясненням умов конкурсу і постановкою проблемної ситуації.
§  Теоретичний конкурс бригад.
§  Теоретичний конкурс бригадирів, читання креслень.
IV.          Узагальнення та систематизація знань.
§  Виконання завдання «Практичний етап»
V.          Підбиття підсумків уроку.
§  "Розгляд проблемної ситуації"
VI.          Повідомлення домашнього завдання.


                                              ВІДЕО УРОК           



Коментарі